ARTINAMOD

Artinamod, Çalışkanlar Mobilya Kuruluşu olarak müşteri memnuniyetinden ödün vermeden, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlara sunmak için tüm imkanlarını kullanmaktadır. En iyi yatırımın insanlara yapılan yatırım olduğunu ve bu doğrultuda insanlarının güvenini ve beğenisini kazanmak için sürekli çalışır. Misyonumuz, modern teknolojileri ve dünya modasını sürekli takip ederek, ülkemizin kültürlerine uygun, konforlu ve kaliteli ürünler üreterek marka değerimizi ilerletmektir.

KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İÇİN

İlk hedefimiz olan Müşteri memnuniyetini; müşteri şikayeti takibi verimliliğini ve Çevre kirliliğini önleme duyarlılığı sağlayarak arttırmaktır. Artinamod, yasal mevzuata ve ürün standartlarına uygun, hızlı hizmet ve zamanında teslimat ile güvenle kullanılabilir mobilya ürünleri üretir. En uygun maliyet avantajı ile birlikte tüketicinin ödediği ücretin karşılığını verir. “Her bakışta yeniden” ilkesi ile yenilikçi, her yaş grubuna hitap eden ve trend yaratacak niteliklere sahip kaliteli ürünler sunar. Kalite, Çevre Yönetim ve Müşteri Memnuniyeti Sistemleri’nin etkinliğinin sürekli olarak iyileştirilmesini tedarikçilerin ve çalışanların katkılarıyla sağlamayı taahhüt eder.

ÇALIŞANLARIN GELİŞİMİ İÇİN

Çalışanlarımızı, tedarikçilerimizi ve taşeronlarımızı ürün kalitesi ve çevrenin korunması konusunda bilinçlendirmek amacıyla eğitim faaliyetleri düzenler. Yenilikçi ve üretici yaklaşımları cesaretlendirir. Yönetim Ekibi bu bilinci artırmak ve organizasyona yaymakla sorumludur. Bu amaçlar doğrultusunda hedefimiz, Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve tedarikçilerimizin uzun vadeli bağlılığını arttırmak, yaptığımız işi ilk seferinde ve her seferinde doğru yapmak, daima müşteri istek ve görüşlerini esas almak, gelişen ve güncel teknolojiyi takip etmek, tüm çalışanları çevre konusunda bilinçlendirerek, çevreye karşı saygılı olmalarını sağlamaktır.